Türkçe Eğitimler

 

Yabancı dil olarak Türkçe öğrenmek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ülkemizde ikamet eden tüm yabancılar kurslarımıza katılabilirler. Türkçe eğitimlerimiz 6 seviyeden oluşmaktadır.
 

American Time Dil Okulları olarak birçok yabancı şirket yöneticisi ile çalışanlarına, konsolosluk personellerine, üniversite öğrencilerine, sporculara ve ülkemizde ikamet eden sığınmacılara yönelik eğitim hizmetleri sunmuştur.
 

Yabancılara günlük hayatın yanı sıra iş hayatlarında da yardımcı olabilecek düzeyde Türkçe dil eğitimleri ile birlikte Türk kültürü de tanıtılmaktadır. Dersler esnasında yapılan çalışmalar dışında öğrenciler ücretsiz olarak sunulan aktivitelere de katılabilmektedir.
 

Türkçe programlarımıza 3 kur kayıt yaptıran öğrencilerimiz İngilizce programlarına %30 indirimli kayıt olabilir ve İngilizce aktivite derslerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirler.
 

Türkçe eğitimlerinde görev alan eğitmenler çoğunlukla üniversitelerin Türk dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olup, Türkçe öğretmenlik formasyonuna sahiptirler.

 

Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz aşağıdaki sertifikayı almaya hak kazanırlar.