Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

AMERICAN TIME DİL OKULLARI & YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI, birey ve kurumların dil eğitim ihtiyaçlarına kaliteli çözümler getirmek amacıyla 2008 yılında kurulmuş ve bugüne kadar on binlerce öğrenciye yabancı dil eğitimi vermiştir. AMERICAN TIME DİL OKULLARI, kaliteli ve uzman eğitmen kadrosu ile dil eğitimindeki tecrübesini tüm Türkiye ile buluşturmayı kendisine misyon edinmiştir. AMERICAN TIME DİL OKULLARINDA Türk ve yabancı eğitmenlerden oluşan uzman bir kadro ile Cognitive Learning metodunu ülkemizde uygulayan ilk ve tek dil okuludur.


AB Dil Portfolyosu kriterlerine uygun olarak hazırlanmış AMERICAN TIME eğitim programlarında bireysel ve kurumsal olarak Genel İngilizce, Özel Amaçlı İngilizce Programları (ESP – English for SpecificPurposes), İngilizce Sınavlara Hazırlık Programları ile yabancılara Türkçe ve YöS eğitimleri verilmektedir.


American Time Dil Okulları, bulunduğu lokasyonun demografik özelliklerine ve müşteri ihtiya¸larına bağlı olarak hizmet verirken öğrenci memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktadır.

 

 

American Time Dil Okullarına Hoş Geldiniz

 

Gelişen teknoloji ile haberleşme ihtiyacı hem bireyler ve hem de kurumlar için İngilizce dilini vazgeçilmez bir gereksinim haline getirmiştir. AMERICAN TIME DİL OKULLARI sunduğu yoğun ve başarısı kanıtlanmış programlar aracılığı ile İngilizce dil becerinizi kısa sürede üst düzeylere çıkarmanıza yardımcı olmaktadır.


Bir dili konuşabilmek, o dilin gramer yapısını ve kelimelerini öğrenerek bu kelimeleri o gramer yapısına uygun olarak sıralamaktan ibaret değildir. O dili konuşanların düşünce yapısını idrak etmek aşılması gereken en önemli süreçtir. İşte bu sebeple AMERICAN TIME DİL OKULLARINDA eğitimler üniversite mezunu, uluslararası öğretmenlik sertifikalara sahip (TEFL, TESOL, CELTA, DELTA) ana dili İngilizce olan uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.


Teknolojinin en son ürünlerini eğitim sistemine entegrasyonda öncü kurum olan AMERICAN TIME dil okulları aynı zamanda mezuniyetiniz sonrasında ömür boyu verdiği ücretsiz eğitimleri aracılığı ile kazanmış olduğunuz İngilizce seviyenizi kaybetmenize izin vermez.


Amacınız yurt dışında eğitiminize devam etmek, iş yaşamında ilerlemek, yurt dışına yerleşmek veya kişisel gelişiminize katkıda bulunmak ise sizleri AMERICAN TIME şubelerinden birinde ağırlıyor olmaktan mutluluk duyarız.


AMERICAN TIME geleceğinize sağlam bir adım…

 

Vizyonumuz

 

Öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutarak beklentilerini yüksek kalite ile buluşturmak.


Sektördeki yenilikleri yakından takip edip özgün ve inovatif açılımlarla kendimizi sürekli güncel tutmak.


Dinamik altyapılara sahip organizasyonlar ve konusunda uzamn personelleri aracılığıyla güvenilir dünya markaları üretebilmek.

 

Misyonumuz

 

Kendi alanlarında almış olduğu eğitimlerini sağlam bir yabancı dil ile taçlandırmış, dünya ile rekabet edebilecek, ülkesine katma değer sağlayacak, özgüveni yüksek genç nesillerin yaratılmasında rol almak.


Sektördeki yenilikleri yakından takip edip özgün ve inovatif açılımlarla kendimizi sürekli güncel tutmak.


Uzman personel dinamik altyapılara sahip organizasyonlar ve konusunda uzman personelleri aracılığıyla güvenilir dünya markaları üretebilmek.

 

Neden American Time Dil Okulları?

 

Öğretmenlerimizin tamamı anadili İngilizce olan diplomalı ve sertifikalı yabancı öğretmenlerdir.


4 aşamadan oluşan detaylı bir seviye belirleme sınavı uygulanır ve bunun sonucuna göre seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. Dil eğitiminde başarının ilk koşulu seviyenize uygun sınıfa yerleştirilmekten geçmektedir.


Ders kitapları ve ek dokümanlar ücretsiz olarak verilir.


Uygulanan eğitim sistemi Avrupa dil standartlarına göre CEFR (CommonEuropean Framework) uygun olarak geliştirilmiştir.


Yoğun olmayan programlar dil eğitiminde motivasyon düşüklüğüne sebep olur. American Time da yoğun programlar uygulanır.


Ücretsiz aktivite derslerine katılarak bir seviyede alacağınız ders saatini ikiye katlamanız mümkündür.


Başaramadığınız bir seviyenin tamamını ücretsiz olarak baştan almanız mümkündür. *


Kaçırdığınız derslerin birebir telafisi mümkündür. *


Mezuniyet sonrası ömür boyu aktivite derslerine ücretsiz katılabilirsiniz.


* Koşullara bağlıdır.