Genel İngilizce Eğitim Programları

 

İngilizce bilim, teknoloji, sanat, sanayi, turizm vb. alanlarda dünyanın ortak dili haline gelmiş ve görünen o dur ki daha uzunca bir süre de öyle kalmaya devam edecektir. İlgi alanınıza giren gelişmeleri takip edebilmek, kişisel gelişiminizle birlikte iş hayatınızda rakiplerinizin önüne geçebilmenizin ilk şartı İngilizce diline hakim olabilmekten geçmektedir.
 

Amerikan Time Dil Okullarında genel İngilizce için dünya standartı olan 6 seviyelik (Beginner, Elementary, Pre-Intermeiate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced) sistem uygulanmaktadır.
 

Her bir seviyede aktivite dersleri hariç 128 ders saati eğitim verilmektedir. Aşağıdaki tablodaki eğitim zamanlarımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz.

 

 

Bir seviyenin uzunluğu tablodan görebileceğiniz gibi 8-16 hafta arasında değişmektedir. Seçtiğiniz program hangisi olursa olsun bir kurda 128 ders görürsünüz. Programlar arasında süre farkı haftalık ders saatlerinin farklı olmasından başka bir deyişle programdaki yoğunluk farkından kaynaklanmaktadır.

 

Mezunlarımızın Durumu

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun.