Banner Banner
Banner Banner
Banner Banner
Banner Banner
Banner Banner
Banner Banner
Banner Banner
Banner Banner
Banner Banner
Banner Banner
Banner Banner

Başvuru Formu

American Time Avcılar Kampüsü

Avcılar İngilizce Kursu - Avcılar Dil Okulu Sertifikalı Öğretmenleriyle Kesintisiz ve Kaliteli Eğitime Devam Ediyor. American Time Avcılar Kampüsü

Neden American Time?

"Avcılar İngilizce Kursu Hizmetleri" ile "En İyi İngilizce Kursu" olarak hizmet veriyor ve başarısı kanıtlanmış eğitim programlarımız ile binlerce mezun vermekten gurur duyuyoruz.

Her Kur 128 Saat

Avcılar American Time Genel İngilizce Kursu tüm dünyada kabul görmüş 6 Kurluk bir program ile uygulanır. Her bir kur 128 saatten oluşur.

Başarı Garantisi

American Time'da aldığınız her kur için başarısız olmanız durumunda bir kere ücretsiz tekrar hakkı ile %100 Öğrenme Garantiniz vardır.

Eğitmenler

Tamamı yabancı olan öğretmenlerimiz, anadili ne olursa olsun her yaştan insana İngilizce öğretmek için gerekli sertifikalara (TESOL, TEFL, CELTA, DELTA) sahiptirler.

Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Eğitim alan tüm öğrencilerimiz ömür boyu ücretsiz aktivite sınıflarımıza katılarak pratik yapabilirler.

Özel Sertifika

Dil eğitimi alan öğrencilerimiz için vize ve iş başvurularında kullanmak üzere dil öğrenme seviyelerini gösteren özel sertifika düzenlenmektedir.

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Yurt dışında dil veya üniversite eğitimi almak isteyenler için Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı verilmektedir.

Image

Yabancılar İçin Türkçe Kursu!

Yabancı dil olarak Türkçe öğrenmek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ülkemizde ikamet eden tüm yabancılar kurslarımıza katılabilirler. Türkçe eğitimlerimiz başlangıç, orta ve ileri olmak üzere 3 seviyeden oluşmaktadır.

Dil Okulları olarak birçok yabancı şirket yöneticisi ile çalışanlarına, konsolosluk personellerine, üniversite öğrencilerine, sporculara ve ülkemizde ikamet eden sığınmacılara yönelik eğitim hizmetleri sunmuştur.

Tömer sınavında yüksek başarı oranı için uzman ve sertifikalı eğitmen kadromuz ile Türkçe Kursu alanında en iyisiyiz.

Türkçe eğitimlerinde görev alan eğitmenlerimiz üniversitelerin Türk dili ve Edebiyatı veya Türkçe Öğretmenliği bölümlerinden mezun olup, Türkçe öğretmenlik formasyonuna sahiptirler.

Türkçe eğitimlerini başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz Türkçe Eğitim Sertifikası'nı almaya hak kazanırlar.

Devamını oku

Eğitim Vermekte Olduğumuz Diğer Diller

Uluslararası ilişkilerin yoğunlaştığı günümüz dünyasında, yabancı dilin önemi herkes tarafından biliniyor. Yabancı bir dil bilmek, dünyaya başka pencerelerden bakabilme olanağı tanırken, bir dili öğrenmek aynı zamanda o dillerin konuşulduğu ülkelerin kültürünü öğrenmek anlamına geliyor.

American Time Dil Okulları'nda İngilizce dışında uluslararası alanda önem taşıyan diğer dillerin de (Türkçe, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Çince, Korece, Arapça) eğitimleri verilmektedir.

American Time Dil Okullarında genel İngilizce programına kayıt yaptıran öğrenciler, diğer dillerde eğitim almak istediklerinde indirimli kayıt olma hakkına sahip olurlar.

Devamını oku
Image

Diğer Dillerde Özel Eğitim Programları

American Time Dil Okulları ile Diğer Dillerde Eğitim Programları

Almanca Dil Eğitimi

Almanca Grup Dersleri

Almanca Özel Ders

Almanca Dil Eğitimi

Almanya, Türklerin çalışma ve yaşam için en çok tercih ettiği Avrupa ülkesi olması nedeniyle Almanca önemli bir dildir. Goethe sertifika sınavına American Time ile hazırlanarak sınavda başarı oranınızı artırın!

Fransızca Dil Eğitimi

Sertifikalı Fransız hocalar ile %100 başarı oranı!

32 ülkenin resmi dili olan Fransızcayı 200 milyon insan konuşmaktadır. Dünyada yaygın olan bir dili biliyor olmak, mesleki, sosyal ve kültürel alanlarda sizi bir adım öne taşıyacaktır.

Avrupa dillerinden Fransızca'yı öğrenmek için, iletişime geçin.

Rusça Dil Eğitimi

İyi bir Rusça eğitimi sayesinde Asya kıtası ile bağınızı güçlendirin!

Rusça en çok konuşulan dillerde 4. sıradadır. İş hayatında Rusça önem kazanırken özellikle turizm ve tekstil sektöründe Rusça en çok aranan diller arasındadır.

Rus kültür ve edebiyatını daha yakından tanımak Rusça öğrenme nedenleri arasında yer almaktadır.

İspanyolca Dil Eğitimi

Avrupa ve Güney Amerika'da konuşulan dünyanın 2.dilidir.

İspanyolca, dünyada anadil olarak en çok kullanılan ikinci dildir. Geleceği parlak bir dil olarak ülkemizde de yaygınlaşmaktadır. Çok geniş bir coğrafyada konuşulması sebebiyle İspanyolcayı bilmeniz, dünyanın pek çok noktasında seyahatinizi kolaylaştıracaktır.

Çince Dil Eğitimi

Dünyanın en çok konuşulan ve ticaret dili Çince...

Çince dünyada en çok konuşulan dildir ve Çin dünya üzerinde birçok ülkeyle ticaret yapmaktadır. Hızla büyüyen ekonomisi vardır. Türkiye’deki birçok firma Çin ile ticaret yapmaktadır. İngilizce'nin yanında Çince bilmek iş hayatı için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Korece Dil Eğitimi

Teknolojinin kalbi Güney Kore

Güney Kore (resmi adıyla Kore Cumhuriyeti), yaptığı reformlarla ekonomik büyüklüğünü hızla artırmıştır ve Türkiye ile dış ticaret hacmini yükseltmiştir. İhracatçılarımız için yüksek potansiyeli olan hedef pazar ülke konumuna gelmiştir.

Türkçe Dil Eğitimi

Yabancılar için Türkçe kursu grup ve özel ders olarak verilmektedir.

Yabancı dil olarak Türkçe öğrenmek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ülkemizde ikamet eden tüm yabancılar kurslarımıza katılabilirler. Türkçe eğitimlerimiz başlangıç, orta ve ileri olmak üzere 3 seviyeden oluşmaktadır.

Arapça Dil Eğitimi

Ülkemizde Arapça, geleceği olan bir dildir. Giderek gelişen Arap dünyası ile olan ilişkiler birçok alanda Arapça bilen çalışanlara ihtiyaç duyulmasını sağlamaktadır. Arap ülkelerinden ülkemize yatırım yapan iş adamları için de çalışan ihtiyacı doğmaktadır. Tüm dünyada en çok konuşulan diller arasında olan Arapça dilinde farklı iş olanaklarına ve eğitim olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Avcılar Dil Okulu
Genel İngilizce, Mesleki İngilizce, TOEFL, IELTS, Çocuklar İçin İngilizce, Türkçe, Almanca ve Diğer Dillerde Özel Ders Seçenekleri İçin:
Sıkça Sorulan Sorular
En çok merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz soruları burada bulabilirsiniz.

İngilizce eğitiminde standart bir kur süresi söylenemez. Seçilen kur süreleri tercih ettiğiniz kursun bir seviyede verdiği ders saatine ve seçmiş olduğunuz programın yoğunluğuna göre değişir. Mesela; hafta içi alınan yoğun bir eğitim ile 1,5 ay gibi bir sürede tamamlanabilirken hafta sonu gruplarında bu süre 4 aya kadar çıkabilir. Kendi programınıza uygun olarak hafta içi ya da hafta sonu programlarından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

American Time Dil Okullarında 1 kur da aktivite dersleri dışında 128 ders eğitim verilir.

A1 seviyesinin tamamlanma süresi de diğer seviyelerde olduğu gibi tercih ettiğiniz kursun bir seviyede verdiği ders saatine ve seçmiş olduğunuz programın yoğunluğuna göre değişir. Mesela; hafta içi alınan yoğun bir kur ile 1,5 ay gibi bir sürede tamamlanabilirken hafta sonu gruplarında bu süre 4 aya kadar çıkabilir.

İngilizce öğrenmeye başlarken hangi seviyede olunduğu ve varılmak istenen hedef çok önemlidir. Hedefimiz İngilizce düşünebilir hale gelmek ise ki bu B2 seviyesine karşılık gelir, günde 4-5 saatten az olmayacak şekilde en az 8 ay sıkı bir çalışma yapılması gerekir. Bunun için de disiplinli ve istikrarlı bir yol haritası çizilmesi en iyi verimin alınmasına yardımcı olacaktır.

Bu Avrupa dilleri ortak çerçeve programına göre (CEFR) C2 seviyesidir. Bu seviyede olan kişiler ileri derecede İngilizce konuşabilir. Düşündüklerini uzun, ayrıntılı ve akıcı şekilde ifade edebilir veya yazıya dökebilirler. İngilizce kitapları (roman, biyografi vs.) rahatlıkla okuyabilir, alt yazıya ihtiyaç duymadan rahatlıkla İngilizce film ya da dizileri izleyebilirler.

Öncelikle hedefinizi belirlemeli ve bu hedefe yönelik çalışmalar yapmalısınız. Hedefiniz bir sınava hazırlanmak, uluslararası bir şirketin ithalat ihracat departmanında çalışmak veya turistlere hediyelik eşya satmak olabilir. Farklı hedefler için farklı stratejiler uygulanmalıdır. Bu konuda American Time eğitim danışmanları sizlere uygun eğitim programlarını sunacaklardır.

İngilizce öğrenmek istediğinizde bunu profesyonel hizmet veren bir kurstan destek alarak başlamanız en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Ders öncesi hazırlıkları, ders sonrası tekrarları ve size verilen ödevleri tam olarak yapmalısınız.

Avrupa dilleri ortak çerçeve programına (CEFR) göre 6 seviye olan toplam dil eğitiminin 1 seviyesini temsil eder. Kurumdan kuruma değişkenlik göstermekle birlikte bir seviyede alınması gereken ders en az 120 saat olmalıdır.

İngilizce seviyeleri arasında başlangıç seviyesini ifade eder. Bu seviyeyi bitiren öğrenciler kısıtlı bir iletişim sağlayabilirler. Dil bilgisine basit bir giriş yapılırken, günlük her an kullandığımız objelerin isimlerini, alfabe, rakamlar, renkler, tekil çoğul, basit fiiller gibi en temel kavramlar öğrenilmiş olur.

Her yaşta yabancı dil öğrenilebilir ve bunun sayısız örneği mevcuttur. Fakat ilerleyen yaşın dil eğitimi bakımından bazı zorluklarının da olduğu unutulmamalıdır.

İngilizce seviyeniz ve gelmek istediğiniz düzey bunu belirler. Birkaç hafta gibi kısa sürelerde basit bir şekilde iletişim kuracak kadar bir dili öğrenmek mümkün olabilir fakat hiç bilmeyen bir kişinin yabancı bir dili bir ayda akıcı şekilde konuşması mümkün değildir.

Kişinin İngilizce seviyesine göre 3 ayda geleceği seviye değişkenlik gösterir. Hiç İngilizcesi olmayan biri 3 ayda somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki bilindik ifadeleri ve basit olan cümleleri anlayabilir ve bunları konuşarak kendisini ifade edebilir. Kim olduğunu açıklayabilir. Karşısındakilerin nerede yaşadıklarını anlatabilir ve onlara kişisel sorular sorabilir. Kendisine sorulan basit sorulara basit yanıtlar verebilirler.

Intermadiate yani B2 seviyesi İngilizce düşünebilmeye başladığınız seviyedir. Artık konuşurken kuracağınız cümleleri kafanızda önce Türkçe kurup sonra İngilizceye çevirmezsiniz, direkt olarak İngilizce konuşur ve anlarsınız.

Kur için standart bir süre bulunmamaktadır. Kur süresi seçilen kursun bir seviyede verdiği ders saatine ve kişinin seçmiş olduğu programın yoğunluğuna göre değişir. Örneğin hafta içi yoğun bir program seçen kişi için bir kur süresi 1,5 ayda tamamlanırken hafta sonu olan kurlarda bu süre 4 aya kadar çıkabilmektedir.

Yeni bir yabancı dil öğrenmek için zamana ihtiyaç vardır. Bir dile ne kadar zaman ayrılırsa öğrenmek de o kadar kolay olur. American Time sizlere İngilizce okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi temel yetileri kazandırır. Sizlere bu yetileri kazandırmak adına gramer, akıcı konuşma, kelime bilgisi gibi yardımcı dersler ile destek sunarız. American Time Dil Okullarında 1 seviyede aktivite dersleri hariç 128 ders eğitim alırsınız.

Bir dili ana dil seviyesinde öğrenmek için o dilin konuşulduğu ülkede uzun yıllar yaşamak dili öğrenmeyi kolaylaştırabilir. Fakat böyle bir imkân yoksa ve o dili hiç bilmiyorsanız bir yıllık yoğun bir çalışma ile anadil seviyesine yaklaşacak kadar öğrenebilirsiniz.

Eğitimlerimiz 6 kurluk sistem üzerinden verilmektedir. Bunlar A1 (Beginner), A2 (Elementary), B1 (Pre-Intermediate), B2 (Intermediate), C1 (Upper-Intermediate), C2 (Advanced) şeklindedir.

Beginner Seviyesini Bitiren Öğrencilerin Durumu:

İngilizce seviyeleri arasında başlangıç seviyesini ifade eder. Bu seviyeyi bitiren öğrenciler çok kısıtlı bir iletişim sağlayabilirler. Dil bilgisine basit bir giriş yapılırken, günlük her an kullandığımız objelerin isimleri, alfabe, rakamlar, renkler, tekil çoğul, basit fiiller gibi en temel kavramlar öğrenilmiş olur.

Elementary Seviyesini Bitiren Öğrencilerin Durumu:

Somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki alışıldık ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilir. Kendini ve diğer insanları tanıtabilir, onların nerede yaşadıkları, tanıdıkları insanlar ve sahip oldukları şeyler gibi kişisel detaylara ilişkin sorular sorar ve bunları yanıtlar. Günlük kullanımda sık ihtiyaç duyulan (alışveriş, yol sorma gibi) iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Pre-Intermediate Seviyesini Bitiren Öğrencilerin Durumu:

Pre-intermediate seviyesinde, günlük iletişimde daha zengin ifadeler kullanmanızı sağlayan yeni sözcükler kelime haznenize eklenmiş olur. Gelişen gamer bilginizle birlikte dinlediklerinizi ve okuduklarınızı çok daha iyi anlamaya başladığınızı fark edersiniz.

Intermediate Seviyesini Bitiren Öğrencilerin Durumu:

Daha karmaşık metinleri anlayabilir yabancılarla akıcı olarak konuşma yeteneği kazanmış olursunuz. Bu seviyenin sonunda direkt olarak İngilizce düşünüp İngilizce konuşur hale gelirsiniz. Ana dilde düşünüp İngilizce konuşmaya çalışma dönemi artık sona ermektedir.

Upper-Intermediate Seviyesini Bitiren Öğrencilerin Durumu:

Tutarlı bir sunumda argümanları ve konuları yeniden yapılandırarak, farklı yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen bilgileri özetleyebilir, günlük hayatta ihtiyaç duyacağınız İngilizceyi tam olarak öğrenmiş olursunuz. Artık soyut konularda da anlama ve konuşma yeteneğiniz gelişmiştir. Filmleri, dizileri orijinalinden izleyebilir, gazete ve dergileri kolayca okuyabilirsiniz.

Advanced Seviyesini Bitiren Öğrencilerin Durumu:

Bu seviyeye gelmiş öğrenciler ulusal veya uluslararası İngilizce sınavlarında yüksek başarı elde edebilecek durumdadırlar. Aklınızdan geçen her şeyi İngilizce söyleyebilir, farklı aksanları anlayabilir, roman, biyografi, makale, anı ve şiir gibi edebi metinleri rahatlıkla okuaybilir hale gelmiş olursunuz.

İş yazışmaları oldukça önemlidir. Bu yazışmaların yanlış anlamalara meydan veremeyecek ciddiyette olması gerekir. Basit hatalar bile telafisi zor sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle sektöre ve işin maiyetine bağlı olmakla birlikte C2 seviyesi olması gerekir. C2 seviyesinde olan kişiler farklı sözel ya da yazılı kaynaklardan alınan bilgileri özetleyebilir. Bunun yanında tartışma konuları ile ilgili fikirleri anlaşılır bir sunum yardımıyla yeniden düzenleyebilir.

Standart sınıf derslerimize ek olarak katılımı zorunlu olmamakla birlikte katılmanızı şiddetle önerdiğimiz aktivite derslerimiz haftanın her günü yapılmaktadır. Aktivitelerin konuları değişkendir. Çoğunlukla speaking ve gramer ağırlıklı olarak gerçekleştirilir. Bu dersler yabancı ya da Türk öğretmenler eşliğinde yapılır. Öğrenciler hangi programda olursa olsunlar kendi seviyelerinde olan aktivitelere katılım sağlayabilirler.

Derslere devam zorunluluğu vardır. Devamsızlığınız belli bir yüzdeyi geçerse ücretsiz kur alma hakkınızı kaybetmiş olursunuz. Devam etmezseniz öğrenemezsiniz. Öğrencilerin derslere devam etmemesi halinde bulundukları kurda başarılı olmaları beklenemez.

Günümüzde herkesin ortak sorunu vakitsizlik ve bunun sonucu insanlar her şeyi kısa yoldan çözme eğiliminde oluyorlar. Sözü geçen yöntemlerde pazarlama anlamında dikkat çekici olabiliyor. Maalesef çoğu zaman bu yöntemlerin sonu da hüsran oluyor. Beynimizin farklı bir dilde düşünebilmesi adına o dile yoğun bir şekilde maruz kalmak son derece önemlidir.

Eğitiminiz içinde yapılması zorunlu olan ödevler vardır. Workbooklarda bulunan alıştırmaların haricinde her hafta bir adet konusu öğretmence belirlenen kompozisyon ödevleri verilir. Bu ödevlerdeki hatalar öğretmen tarafından düzeltilerek öğrenciye geri verilir. Bu sayede öğrenci yaptığı hataların doğru kuruluş formlarını ve zaman içerisinde kendisindeki gelişimi görme fırsatını yakalar.

Eğitim kadromuzun tamamı deneyimli, eğitimde teknolojiyi üst düzeyde kullanabilen yabancı öğretmenlerden oluşmaktadır. Yabancı öğretmenlerimiz, anadili ne olursa olsun her yaştan insana İngilizce öğretmek için gerekli sertifikalara (TESOL, TEFL, CELTA, DELTA) sahiptirler.

İngilizce yapısı gereği başlangıçta eğlenceli ancak özellikle B1 seviyesi ile birlikte karşınıza çıkan sözcük dağı ile birlikte sıkıcı olmaya başlayabilir. Biz bunu daha eğlenceli kılmak adına modern pedagojinin bütün imkânlarını kullanmaktayız. Ancak biraz sıkıntı çekmeden de sonuç beklenmemelidir.

Toplamda 5 zaman diliminde ve 6 ayrı seviyede eğitimler devam etmektedir. Doğal olarak bir sınıfın başlayabilmesi için minimum sayıda öğrenci toplanması gerekmektedir. Bu sebeple bazı durumlarda sınıf açılışları için bir miktar beklenilebilmektedir. Bu zamanı aktivite derslerine katılarak değerlendirmek sağlıklı olacaktır. Derhal derslerine başlamak isteyen öğrenciler özel ders opsiyonunu da değerlendirebilirler.

Sınıflar makul bir süre sonunda açılmaz ise düşük kontenjanla da olsa açılır. Böyle bir durumda mevcudu az olan sınıflarda daha hızlı ilerleme kaydedileceği için ders saatinde azaltma yoluna gidilebilir.

Kur içinde olunmaması kaydı ile öğrencilerimiz diledikleri zaman kur dondurabilirler. Eğitiminiz donsa bile ödemeleriniz bulunuyorsa bunları ödemeye devam etmeniz gerekir. Bunun yanında alacak haklarınız saklı tutulur. Dondurma işlemi en çok 1 yıl süre ile gerçekleştirilebilir. Bu süreden itibaren kişilerin kurslara devam etmesi gerekir.

Kur içinde olmamak koşulu ile istediğiniz zaman eğitimlerinizi dondurabilirsiniz. Derslere başladıktan sonra dondurulamamasının sebebi, başlayan bir sınıfın birkaç öğrencisi dondurma gerçekleştirirse o sınıfın sürdürülebilirliğinin mümkün olmayışıdır.

Mücbir bir sebebiniz olması ve bunu belgelemeniz durumunda American Time öğrencisi olmayan birine devir yapabilirsiniz. Devir esnasında varsa kalan ödemelerin tamamının kapatılması gereklidir.

Memnun kalmama sebeplerinizi eğitimden sorumlu olan koordinatörlerimize ilettiğiniz takdirde size özel çözümler sunulacaktır.

Fiyatlarımız ödeme şeklinize (nakit-kredi kartı-senet), taksit sayısına, o anki kampanyalara, aldığınız kur sayısına, seçtiğiniz programa göre değişiklikler gösterebilmektedir.

Bu hazırlanmak istediğiniz akademik sınava bağlı olarak değişmektedir. Bununla birlikte, en düşük seviyedeki sınavlar için bile en az B2 seviyesini bitirmek gerekir.

American Time Avcılar Şubesi İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi Merkez Cami Sokak No:20 Kat:3-4 Avcılar, İstanbul (Medicana Yanı)
Background image
Şubemizde Verilen Tüm Eğitim Programları

Avcılar İngilizce Kursu

Dünyanın pek çok yerinde yabancı dil öğrenmek için eğitim kurumları vardır. Birçok kişi yabancı dil eğitimi konusunda yabancı dil öğrenmek için Eğitim kurumlarına veya kurslara giderek yabancı dil eğitimi alırlar. Yabancı Dil eğitimi için verilecek eğitim ve öğretimin başında kişinin yabancı dil eğitiminin ne seviyede olduğu da önemlidir. Ülkemizde de birçok yabancı dil eğitimi kurumları ve kurslarıda olsa verilen eğitimlerde farklılık olduğunu görebilirsiniz.

Yabancı Dil eğitiminde farklılıkların ortaya çıkma seviyesi Eğitim kurumları ve kurslarında eğitim veren üyelerinin bilgi birikim ve tecrübeli olması en önemli etkenlerdendir. Avcılar İngilizce kursu olarak verdiğimiz yabancı dil eğitiminde her bireyin kendi yabancı dil seviyesine göre eğitim verilmektedir. Verilen eğitimlerde kişinin öncelikle yabancı dil seviyesi kurum olarak belirlenir kişiye özel yabancı dil eğitimi verilir. Sizde yabancı dil eğitimi alarak kendinizi daha çok geliştirmek isterseniz Avcılar Yabancı Dil Kurslarıyla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Avcılar İngilizce Eğitimi

İngilizce bir Dünya dili olarak kabul edildiği için birçok ülkede İngilizce eğitimi verilmektedir. Türkiye'de İngilizce eğitimi verilen yerler liseler ve üniversitelerdir. Bunların yanında bazı kurum ve kurslarda İngilizce eğitimi verilmektedir. İngilizce her millette önemsenmiştir ve bunun için insanlar okullarda ve özel kurumlarda İngilizce eğitimi almak için çabalamaktır. Her alanda İngilizceye ihtiyaç duyulduğu için bu dille ilgili birçok kurum eğitim veriyor. İyi bir şekilde İngilizce konuşmak ve öğrenmek için iyi bir kurumdan ya da yerden eğitim almak gerekir.

Çocuklar genel olarak küçük yaşlardan itibaren okullarda İngilizce dersi görmeye başlar. Ancak ne yazık ki okullarda görülen İngilizce dersi yeterli olmaktadır. Sadece okulda İngilizce eğitimi alan kişiler bu dili kavrayamamak ta ve bir süre sonra unutulmaktadır. Bunun için ek olarak bir kurum ve yerden İngilizce eğitimi almak gerekir. Avcılar İngilizce eğitimi ile çocuklara ve gençlere İngilizce eğitimi vererek öğrenmelerini sağlamaktadır.

Avcılar Dil Kursu

Hayatımıza her gün yeni bir şeyler katmak için yeni bir dil öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak ve yeni iş yerlerine başvurular için yurt içinde, yurt dışında olabilmek için yabancı dil önemli olmaya başlamıştır. Yabancı dil bilenler, bilmeyenlere oranla iş, tatil ve seyahat alanında bir adım ön plandadır. Günümüzün bir parça haline gelen yabancı dil artık ikinci bir dil olarak istenmektedir. İkinci bir dil öğrenmek hayatınıza eğitim öğretim, akademik kariyerinizde, iş hayatında başarılı olmak isteyenler için Avcılar dil kursu'nda kişilere özel hazırlanan ders metotları ve zengin içeriği ile sizlere İngilizce kursunda uzman öğretmenlerimizle teknolojik sınıf ortamında kurs verilmesi sağlanır.

Sizde yabancı dil kursu almak için iletişim sağlayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir, yabancı dil eğitimi almak istiyorsanız hedefiniz alanında başarı sağlamış, tecrübeli ve uzman öğretmenleri, ders metotları ve pratik çalışma imkânlarını sağlayan Avcılar dil kursundan faydalanabilirsiniz. Yabancı dil kursumuzda yeni başlayanlar, orta seviye veya akıcı olarak konuşmak isteyenler için dil kursları olarak sizlere İngilizce eğitiminizi geliştirilecek adımlar atılması sağlanır. Kurslarımızda akıcı dil konuşmak, İngilizce grameri ve ezberleme gibi konulardan olmadan sizlere pratik ve konuların özüne inerek, özgüven kazandırarak kalıcı şekilde İngilizce öğrenmenizi sağlar.

Avcılar Dil Eğitimi

İngilizce eğitimi almak ve öğrenmek için dünyanın dört bir yanından dil eğitimi almak için gelen kişiler çoğunluktadır. Dil eğitimi için ülkemize dünyanın birçok kıtasından öğrenciler ve iş adamları gelmektedir. Özellikle öğrenciler yoğunluk olarak dil eğitimi için ön plandadır. Yabancı dillerin başını çektiği İngilizce dilinin öğretildiği eğitim programlarıdır. Eğitim dili olarak İngilizce dilini okuma ve anlama konusunda birçok dil eğitimleri verilmektedir. Özellikle akademik kariyerin yanında, meslek gruplarında kullanılan İngilizce eğitimleri için özel okullar bulunmaktadır. Dil okulu ile birlikte her ortamda İngilizce konuşabilirsiniz. Size sorulan soruları cevaplayabilir ve yönlendirme yapabilirsiniz.

Günümüzde yabancı dil eğitimlerinin çocukluk seviyesinden bebeklik çağına kadar geldiğini görebiliriz. Yabancı dillere verilen önem her geçen gün daha fazla olmaktadır. Fazla olan bu istekler yabancı dil eğitimlerinin öneminide ortaya çıkarmaktadır. Her ne kadar yabancı dillere olan ilgi fazla da olsa Ülkemizde bulunan dil eğitim kurumları yetersiz kalmaktadır. Gerek sistem gerekse donanım olarak yeterli olmayan bu durumlarda özel sektör olarak birçok dil okulları açılmış ve eğitim verilmesi sağlanmıştır.

Yabancı dil kursları açılması ile beraber dil eğitimi almak isteyen kişilerde yoğunluk oluşturmaktadır. Kaliteli bir yabancı dil eğitim almak isterseniz Avcılar dil eğitimi kurslarında sizlere sunulan imkanlar dâhilinde yabancı dil eğitimi alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Avcılar Türkçe Kursu

Türkçe kursumuzda dil öğretimi iletişim amaçlı desteklenmekte ve dört dil becerisini (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) geliştirmeyi amaçlamaktadır. Türkçe ders kitabına ek olarak, sınıfta ek görsel ve işitsel etkinlikler yer alır. Türkçe dil kurslarımız hafta içi öğleden sonraları veya sabahları yapılmaktadır. Kurumumuzda iletişim yöntemleri kullanılmaktadır ve öğrencilerimizi en kısa sürede konuşturmak en büyük hedefimizdir. Kurslarımız kurumumuzda tam zamanlı eğitmenler tarafından verilmekte olup, tüm Türkçe öğretmenleri yabancı dil bilmektedir. Kursiyer adaylar tesisimize geldiklerinde veya online olarak sözlü sınava girerler. Seviye belirlendikten sonra öğrenciler gruplara ayrılır.

Avcılar Amanca Kursu

Almanca öğrenmek istiyorsanız, birçok seçeneğiniz var. Bir eğitim kurumu seçerken birkaç noktayı göz önünde bulundurmanızı öneririz. Ayrıca, tam zamanlı eğitmenlerle eğitim veren kurumları arayın. Dikkate alınması gereken bir diğer kriter de sınıf dışındaki Almanca dil etkinlikleridir. Bu aktiviteler özellikle konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirmek için faydalıdır.

American Time Dil Okulu olarak İstanbul'daki tüm şubelerimizde Almanca dersleri vermekteyiz. Böylece evinizin, işyerinizin veya okulunuzun yakınında bir American Time şubesi bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Şubeye başvurmadan önce Almanca seviye tespit sınavımız ile dil seviyenizi belirleyebilirsiniz. Seviye belirleme sınavını tamamladıktan sonra, seçtiğiniz şube sizinle iletişime geçerek gerekli bilgileri verecektir.

Devamını oku
0212 593 42 47 Yol Tarifi Al 0532 786 74 76