American Time Franchise

 

Biz Kimiz ?

American Time Language Schools, eğitim sektöründe geçen 40 yıllık tecrübenin ürünüdür. Yabancı dil öğrenme ihtiyacını gidermek amacıyla kurulmuş güçlü ve dinamik bir markadır. Ulusal ve uluslararası birçok firma ile işbirliği halindedir. Birçok ülkede yüzlerce okul ile çalışmaktadır. American Time, kurulduğu lokasyonun demografik özelliklerine ve müşterilerinin ihtiyaçlarına bağlı hareket edebilme yeteneğindedir. Sektöründe sürekli fark oluşturur ve karakterinin gereği olarak her koşulda müşterisinin yanında yer alır.

 

Neden Franchising ?

Franchising, girişimcilerin saygıdeğer bir marka ile kurdukları bir tür bütünleşmiş pazarlama ortaklığıdır. Bu ortaklık belirli bir süre için, kararlaştırılmış koşul ve sınırları kapsayan anlaşmayla bağımsız yatırımcılara tercih ettikleri markanın sistemini ve ismini kullanma imkanı verir.

 

Neden American Time ?

  • American Time, kuruluş sürecinden başlayarak işletme süreci boyunca daima şubesinin yanında yer alır.
  • American Time, globalleşen dünyada yerel dinamikleri dikkate alarak karar verir ve şubelerinin bulunduğu bölge ve şehirlere uygun metotlar geliştirir.
  • American Time, başarı için şubeleri ile sürekli iletişim halindedir ve esas gücünü şubeleri ile yaptığı iş birliğinden alır.
  • American Time, şubelerinin tümünü ailenin bir parçası olarak kabul eder ve her bir şubesinin kurumsal yapısının muhafaza edilmesinde genel merkez şubesi kadar hassasiyet gösterir.
  • American Time'ın iş disiplini, çalışma sistemiyle bir bütün oluşturur ve şubelerinin tümünde bu standartı sağlar.
  • American Time, başarının ölçüsünü şubelerinin yaptığı kâr olarak belirler. Bu nedenle şubelerin tümü, kâr maksimizasyonu hedefl enerek genel merkez öncülüğünde yapılandırılır.
  • American Time, uluslararası bir organizasyonun parçasıdır ve birçok uluslararası marka ile işbirliği halindedir.
×
Merak ettiklerinizi hemen sorun.